Mite - Ev Tozu Akarı Alerjisinden Korunmak Artık Elinizde Antimite Antibakteriyel
Potema Hijyen Sprey

potema-kampanya-indirim

satın almak için tıklayın

satın almak için tıklayın

satın almak için tıklayın

Videoyu oynat

TANITIM VİDEOMUZU İZLEYİNİZ

Her ev yatağında iki milyona kadar ev tozu akarı (mite) bulunabilir!  #Mite ‘lar, Yataklarda oda havasıyla karışan ve kaşıntı, mukoza iltihabı ve bronşit gibi iyi bilinen ev tozu alerjisi semptomlarına neden olabilen #akar dışkısını üretirler. Bu akar dışkıları yataklar yıkanamayacağından, #antimite – akar hijyen spreylerinin kullanılması ev tozu akarı popülasyonunun yayılmasını engellemek için oldukça önemlidir.
Ayrıca, Potema Yatak Temizleme Hizmetinin altı ayda bir alınması da önemlidir.

POTEMA anti-mite ve anti-alerjen ve anti-alerjik Hijyen Sprey, canlı organizma, bakteri, mite, toz akarı, virüs vs. lere karşı korunmaya yönelik tekstil eşyalarınızda ve yatağın kullanım alanlarına göre talimatlara uygun tavsiye edilen periyotlarla, evlerde her nevresim değişiminde en az max. 5-14 günde bir, otel, hastane, yurt vb. kurumlarda her müşteri değişiminde yatağın yatılan yüzeyine uygulanır. Bunun yanında halılarınızda, alezlerde, koltuklarınızda, peluş oyuncaklarınızda, kötü kokan alanlarınızda, tüm yıkanamayan tekstil yüzeylerinizde de güvenle kullanabilirsiniz. Yalnızca çalkalayın ve sıkın, bir kaç dakika bekleyin, eşyalarınız kullanıma hazırdır.

POTEMA® MATRATZEN CLEAN  SPRAY – MATTRESS CLEAN SPRAY 330 ml-500ml-750ml
1 dakika içerisinde antibakteriyel özelliğiyle bakteri ve kokuya karşı etkilidir. Toz akarlar ve uyuz böceklerine karşı (antimite), 3 aydan fazla bir süreç zarfında, max. 5-14 günde bir uygulanmalıdır. #Potema #Antimite #Antialerjen Antiallergen Sprey spray uygulanan eşyalarınız, kullanmadan önce hazır olması için 10 dakika bekletilmeli. İhtiyaca göre, her çarşaf değiştirmede yatağa, koltuğa, halıya vs. ve tüm tekstil yüzeylere uygulanılır.

POTEMA ® Sprey düzenli kullanımı sadece toz akarlarının yayılmasını azaltmakla kalmaz, aynı zamanda yatak odasında taze ve fresh bir koku sağlar.

Değerlendirme:
-ECARF Avrupa Alerji Vakfı
-Horst K.Veith, Araştırma No.33 Matratzen Clean kullanımında yataklarda alerjen ve koku tespiti.
-Fresenius Enstitüsü
-Alman Milli Sanayi Odası LGA
-TV-MDR  1.ödülü, 2000 yılında Dahiyane Programında en iyi icat olarak.
Patentler 19512.687•0716143
Class 3
UN-Number 1219

potema antimite alerjen hijyen sprey mattress clean spray

Kullanım şekli:
Kullanımdan önce şişeyi iyice çalkalayın.
Uygulama sırasında ve sonrasında mekanı havalandırın. Uygulan mekan da gıda maddelerinin bulunmamasına dikkat edin.
Yatak, halı ve tekstil yüzeylerde yeteri miktarda uygun mesafeden spray püskürtülmeli, her püskürtmeden önce şişe pompalanmalıdır.
Şişenin pompalama sistemi aşırı basınçta da zarar oluşturmayacak şekilde ayarlanmıştır. Şişe uzun süreli basınç altında tutulmamalıdır.
Kullanımdan sonra; şişeyi açarak içindeki basıncı azaltın ve sonra sıkıca kapatın.
Tekstil yüzeylere, örneğin yatak yüzeylerine 10-20 cm mesafeden, aynı düzeyde  bir baştan diğer başa, şerit halinde spray püskürtülmeli. İdareli kullanın! Püskürme miktarı yaklaşık 1m² yüzeye
12 ml. Standart bir yatağın (100x200cm) püskürtme süreci ortalama 4-6 saniyedir.

Sprey kesinlikle başka ürünlerle karıştırılmamalı, sulandırılmamalı.

750 ml Pompalı Sprey İçeriği;
-100 gr POTEMA Matratzen Clean Sprey, 95 gr Izopropanol ve 4 gr yüksek etkili özel konsantre içermektedir.Bu konsantrenin içeriği yüksek değerli doğal ürünlerden (örn.limon özü portakal yağı, rizinus-ethox) oluşur. Ürünün bileşimi yüksek kalitede, Bulundukları Ülkelerden taze ve işlenmemiş olarak temin edilen doğal maddelerden, bazı maddeler belli gelişme dönemlerinde en etkili olduklarından bunların gelişme ve olgunluk süresi dikkate alınarak üretilmiştir.

Bileşimi 100g:
95g propan -2-ol; portakal – terpin konsantresi, portakal yağı, D-limon, Hint yağı-ethoxylated branched tridecyl alcoholdır.

Patent sahibi olan POTEMA  anti-mite-alerjik Hijyen Sprey, 2000 yılında yapılan dahiyane ürünler yarışmasında 1.lik ödülü almış, #evtozuakarı nın (mite-mayt) üremelerini önler, akar dışkılarının içerdiği allerjenleri nötralize eder, #evtozualerjisi akar alerjisinde korunma sağlar, bakteri, küf, mantar, mikrop, virüs üzerinde etkili, koku nötr’leyici(sigara, idrar, evcil hayvan vb.) ve hoş kokuya sahip yüksek kalitede, çok kullanımlık eşsiz bir üründür. Hoş ve taze kokulu, hiyenik yatak, perde, koltuk, halı ve ortak kullanım alanları için idealdir.
Yaşam kalitenizi yükseltir.

Tekstillerde kullanım alanları:
Özellikle büyük, yıkanılamaz ebatlardaki tekstillerde, örneğin yatak, yatak koruyucu kılıfı, yatak sandukası, uyku tulumu, kanepeler, battaniye, yastık, yorgan, her türlü tekstil mobilya/eşya, çocuk arabaları, pelüş oyuncaklar, bavul ve çanta astarı, halılar, ortopedik sağlık destek araçlarının tekstil kaplamaları, tekstil ayakkabılar, yün şapkalar, paltolar, yün yatak, pamuk yatak, yaylı yatak, sünger yatak v.s. Çöp kutusu, (örn. Biyolojik çöp ve çocuk bezleri için özel çöp kutuları), ayakkabı dolapları, tuvaletler ve kirli çamaşır kutularında ekstra dezenfeksiyon ve koku nötrleştirme olanağı sağlar.

Mite, Mayt, Ev Tozu Akarı, Bakteri, Küf, mite akar alerjisi nden korunma sağlar. Perde, halı ve tüm tekstil eşyalarındaki sigara kokusunu, küf kokusunu giderir.

Kullanılan bölgenin renk duyarlılığını, has boyalı olup olmadığını kontrol edin. Boyalı ve cilalı yüzeylerde renk solgunluğa neden olabileceğinden, boyalı, cilalı, ahşap, plastik ve deri cisimlerde kullanmaktan sakının. Yataklarda daima kaplama yüzeyine, kılıfına kullanılacaktır, doğrudan  latex veya süngere sıkmayın!

Online internet alışveriş sitelerinden alım yapabileceğiniz gibi ( #n11 #trendyol #hepsiburada #pazarama #pttavm ) , ptt kargo ile kapıda nakit ödemeli de alım yapabilirsiniz.

#evtozuakarı #tozakarı #antimitesprey #mitesprey #hijyensprey #tozalerjisi #evtozualerjisi #kampanya #kampanyalıürünler #indirim #indirimliürünler