Hijyenik ve Kuru Sistem
Koltuk Temizleme Hizmeti

potema koltuk kuru temizligi

Tekstil yüzeyler için uygundur.
*Deterjan kalıntısı bırakmaz.
*Kısa sürede kristalize olur. 
*Korur, Temizler, Dezenfekte eder.

potema güvenilir saglikli koltuk temizleme hizmet
potema koltuk kuru temizleme hizmeti

Koltuklarınızı Potema CarpetCleaner kristalize kuru sistem koltuk temizliği ile SEMI-DRY UPHOLSTERY CLEANING temizletmeniz diğer usullerle yapılan yöntemlere göre sağlıklı, hijyen ve daha kuru bir temizlik sağlar. Temizliğin ardından uygulayacağınız Potema Hijyen Sprey sayesinde mikrop, bakteri, küf, mite, astım, alerjiye yönelik korunmanın yanında eşyalarınızda kalıcı bir hoş koku evinizi kaplar. Hizmetin tamamlanması ve kristalize olmasının ardından kullanıma hazırdır.
Bu bir koltuk yıkama hizmeti değildir..!!

potema yerinde koltuk kuru yikama temizleme hizmeti anti mite

Koltuklarınızı asla yıkatmayınız, yıkamayınız ve lekelere doğru şekilde müdahale ediniz veya en doğrusu Potema yı çağırın. Profesyonel temizlik yapan bir Alman markası olan Potema, hizmetlerini deneyimli kadrosu ile vermektedir. Koltukların Kuru Temizlemesi eski usul yıkama ve yıkanma sistemlerinden farklı ve ev hanımlarınca dünya’da tercih edilen bir sistemdir.

potema koltuk yikama yerinde hizmet kuru temizligi
Evinizde veya kurumunuzdaki koltuklarınızda Potema Koltuk Temizliğini tercih edin. Yıkamaların getirdiği olumsuzluklardan (ıslaklık ve nemli kalması, rutubet kokması, bakteri ve küf oluşumuna olanak vermesi, leke dağılmaları, solma, su lekeleri vb) kurtulun.
İşleri Potema ya zamanı kendinize bırakın.
WhatsApp chat