SIKÇA SORULAN SORULAR​

 • Potema Spreyler Türkiye’nin her yerine ücretsiz kargo ile gönderilmektedir.
 • Hijyenik Yatak-Koltuk-Halı Temizliği Hizmetlerinin verildiği hizmetleri müşteri temsilcilerimizden öğrenebilirsiniz.
 • Antimite-Antialerjen-Antibakteriyel Potema Sprey, BMV GmbH-Ayono Chemie Firması tarafından Almanya tesislerinde üretilip orijinal olarak ithal edilmektedir.
 • Sprey gönderileri MNG Kargo aracılığıyla yapılmakta olup Kargo ücreti firmamıza aittir.
 • Potema Hijyen Sprey bedeli teslim sırasında nakit, Potema Hijyen hizmetlerininbedelleri ise hizmet esnasında nakit veya KK ile tahsil edilir.
 • Teslimatta ve hizmetlerde gecikme yaşanmaması açısından lütfen adreslerinizi ve bilgilerinizi doğru ve belirttiğinizden emin olunuz.
 • Ürünü teslim alırken paketlemesinde herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma ve benzeri durumlar tespit ederseniz kargo görevlisine tutanak tutturarak ürünü kontrol edip alabilirsiniz. Tutanak tutturmadan ürünü teslim alınması halinde sorumluluk kabul edilmeyecektir.
 • Mesai saatleri içerisinde siparişler alınmaktadır
 • Telefon ile yapacağınız alışverişin iptalini ürün tarafımızdan kargoya aşağıda belirtilen şartlar doğrultusunda teslim edilmeden yapabilirsiniz.
 • Hafta içi 09:00-15:00 ve C.tesi 09:00-11:00 arası telefon ile yapılan alışverişinizin aynı gün ve bu belirtilen saatler arasında iptal işleminizi yazılı ( merkez@potema.com.tr ) ve telefon ile bildirmek şartıyla gün içinde iptal ettirebilirsiniz. Bu belirtilen saatlerin dışında vereceğiniz iptal talebi kargo gönderimi yapıldığından dikkate alınamaz
 • Telefon ile siparişinizi hafta içi 09:00 – 17:30 , Cumartesi günü 09:00 – 12:00 arası 0216 399 8 399 veya 0242 322 2 990 no’lu telefonlardan verebilirsiniz. Telefonla verilen hizmetin yoğunluğundan dolayı sorularınızı ve siparişlerinizi merkez@potema.com.tradresinden bize iletebilirsiniz.

Evet,  oluşturulacak bayiliklerle hizmetler ülke çapında arttırılmaktadır.

Sadece, hizmetlere başlayabilmek için alınacak yatak-halı-koltuk sistemleri ve kullanılacak ürün-hammadde bedelleri karşılığıdır. Yani ödenecek olan sadece, alacağınız mal ve ürünlerin bedelleridir (yaklaşık 40.000 YTL+KDV).

Hayır, şu an verilmemektedir. 

Görsele dayalı çalışmalar karşılıklı değerlendirilmektedir.

Evet, makinaların teslimi ile beraber teknik eğitim verilmekte, devamında ise bilgi paylaşımları yapılmaktadır. Bölge müdürlüklerimiz kanalıyla desteklerimiz sürdürülmektedir.

Potema, iletişim çalışmalarına düzenli yatırım yapmakta, bu sayede pazar canlı tutulmaktadır.

potema turkiye logo kuru temizleme yikama

Potema, hijyen ve temizlik hizmeti konusunda 30 yılı aşkın süredir Dünya'da tek ve 13 yıldır da Türkiye'de hizmet sektöründe hızlı bir şekilde yerini almıştır. Yüzlerce Otel, hastane, yurt, huzurevi, cami, ve onbinlerce ev ve konuuta turu sistem, halı ve koltuk hizmeti veriyor.